SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
179 229 €
(2 987 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Tenisowa, Szczecin

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie przy ul Tenisowej w budynku z windą z 2020 roku !!! Lokal jest jasny, przestronny i gotowy do zamieszka...

Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Tenisowa, Szczecin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FORT

Anna Lizakowska

Podobni oglasi