SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 867 €
(1 557 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Hugo Kołłątaja, Świdnik

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m², położoną pod jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów w Lublinie – przy u...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Hugo Kołłątaja, Świdnik
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Olga Komajda

Podobni oglasi