SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
84 802 €
(1 116 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Skarżysko-Kamienna

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o ...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Skarżysko-Kamienna
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz

Podobni oglasi