SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
148 336 €
(2 355 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Szkolna, Rzeszów

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. J...

Nadstropje:
10. nadstropje od 11
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Szkolna, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal

Podobni oglasi