SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 753 €
(2 495 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Nowosądecka, Rzeszów

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,6 m² | balkon |Osiedle Kotuli | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m², położone przy ul. N...

Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Nowosądecka, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Mariusz Miłoń

Podobni oglasi