SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
155 234 €
(2 723 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Miejska, Rzeszów

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszow...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Miejska, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GJ Partners s.c.

Jakub Kowalski

Podobni oglasi