SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 651 €
(2 457 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Dynowska, Rzeszów

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Opis:
2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku w nowej inwestycji przy ul. Dynowskiej w Rzeszowie. ...

Nadstropje:
4. nadstropje od 5
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Dynowska, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Adam Wojciechowski

Podobni oglasi