SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
133 881 €
(2 910 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Iwonicka, Rzeszów

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

GOTOWE DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | OS. PROJEKTANT | BALKON | WYSOKI STANDARD

Opis:
Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położo...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Iwonicka, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Magdalena Trojak

Podobni oglasi