Seznam ponudb
10
10
10
157 792 €
(2 630 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Graniczna, Rzeszów
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
60 m²
kopalnice
Atuty
3 pokoje • świetna lokalizacja • 2 miejsca w garażu podziemnym • ogrzewanie miejskie • 2 piętro • winda • balkon
Mieszkanie 3 pokojowe o powie...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Nadstropje:
2. nadstropje od 11
Starost oglasa:
323 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Graniczna, Rzeszów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.