SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
136 625 €
(2 204 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Wrocławska, Rumia

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Oferta pr...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Wrocławska, Rumia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME ASSET SP. Z O.O.

Aleksandra Krause

Podobni oglasi