SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
103 646 €
(1 956 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Adama Rapackiego, Radom

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dwupokojowe, unikatowe mieszkanie na poddaszu dla osób ceniących sobie niebanalne wnętrza. Wysokie sufity, drewniane belki i ceglane mury to coś, co n...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Adama Rapackiego, Radom
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Adrianna Jarecka

Podobni oglasi