SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
56 588 €
(2 460 € / m²)
Prodaja
1
1
23 m²
Szeroka, Radom

spalnica1
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ul. Szerokiej w Radomiu, w miejscu zapewniającym wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują s...

Nadstropje:
6. nadstropje od 7
Starost oglasa: 96 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Szeroka, Radom
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Kacperczyk

Podobni oglasi