SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
211 057 €
(3 350 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Miernicza, Pruszków

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu „Green House” z 2008 r. Mieszkanie rozkła...

Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Miernicza, Pruszków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi