SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
134 196 €
(2 275 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Polna, Poznań

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania.Nieruchomość...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Polna, Poznań
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva

Podobni oglasi