SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
146 186 €
(3 046 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Pobiedziska, Poznań

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. LOKALIZACJA ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoKadOdprt bivalni prostor

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Pobiedziska, Poznań
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek

Podobni oglasi