SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
99 803 €
(2 626 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Wagrowska, Poznań

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie 2‑pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na spokojnych i zielonych terenach Poznania -  Osiedle Verde przy ul....

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 325 dni

Lokacija

Wagrowska, Poznań
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALB ALEKSANDER ŁYCZKOWSKI

Aleksander Łyczkowski

Podobni oglasi