SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 426 €
(1 294 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Aleja Piastów, Piła

spalnica2
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

GÓRNE Mieszkanie 2- POKOJOWE pow. 49.59 m2 1p SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE 2- pokojowe mieszkanie na os. Górnym, ul. Medyczna po częściowym remon...

opremljeno
Starost oglasa: 477 dni
Posodobljeno: 477 dni

Lokacija

Aleja Piastów, Piła
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FURMAN24

Ela Kwiatkowska

Podobni oglasi