SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
58 643 €
(1 676 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rogozińska, Piła

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,7...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rogozińska, Piła
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FURMAN24

Patrycja Szulc

Podobni oglasi