SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
174 136 €
(2 124 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Adama Mickiewicza, Piła

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU ...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 30 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Adama Mickiewicza, Piła
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FURMAN24

Patrycja Szulc

Podobni oglasi