SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
102 503 €
(1 708 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Podleśna, Pabianice

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

M-4 z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,63 m.kw...

opremljeno
Starost oglasa: 444 dni
Posodobljeno: 443 dni

Lokacija

Podleśna, Pabianice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BESTATE Wrocław

Barbara Kolasa

Podobni oglasi