SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
114 222 €
(2 380 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Skautów Opolskich, Opole

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,85m2 znajdującego się na ul. Skautów Opolskich.

Nadstropje:
9. nadstropje od 10
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Skautów Opolskich, Opole
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Magdalena Piekarczyk

Podobni oglasi