Seznam ponudb
10
10
10
117 583 €
(2 027 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Mały Rynek, Opole
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
58 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – Opole, Mały Rynek – 58,9 m²
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,9 m², położone w samym sercu Opola – przy Mał...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa:
31 dni
Posodobljeno:
31 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Mały Rynek, Opole
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.