SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
158 972 €
(2 373 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Aleja Tysiąclecia, Nowy Targ

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MIESZKANIE 67,7 m² | 3 POKOJE DO ODŚWIEŻENIA | ALEJE 1000-LECIA NOWY TARG Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Aleja Tysiąclecia, Nowy Targ
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX POLSKA

Aneta Świder

Podobni oglasi