SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
171 010 €
(3 289 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Nowy Dwór Mazowiecki

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNE , ROZKŁADOWE I KLIMATYCZNE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Nowy Dwór Mazowiecki
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Awikom Nieruchomości

Teresa Szałaj

Podobni oglasi