SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
99 305 €
(2 309 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Podwale, Lublin

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², idealne dla osób ceniących sobie komfort i funkcjonalność. Mieszkanie zna...

opremljeno
Starost oglasa: 476 dni
Posodobljeno: 475 dni

Lokacija

Podwale, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best House

Ewelina Wąsik

Podobni oglasi