SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
102 469 €
(2 135 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Wajdeloty, Lublin

spalnica3
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Wajdeloty, w najbardziej pożądanej części dzielnicy LSM (Osiedle Mickiewic...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Wajdeloty, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Olga Komajda

Podobni oglasi