SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
258 830 €
(2 725 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
95 m²
Stanisława Dubois, Lublin

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i ł...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Stanisława Dubois, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SMERECKI

Maciej Smerecki

Podobni oglasi