SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
98 322 €
(2 185 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Lwowska, Lublin

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym - Lublin ul. Okrzei.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,94 m2, położone w dzielnicy...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Lwowska, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Marlena Barańska

Podobni oglasi