SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog, razgled
Kuhinja; kuhinjski aparati, razgled, naravna svetloba, po prenovi, talne ploščice
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, po prenovi, sodoben slog
195 701 €
(2 836 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Czechowska, Lublin

spalnica2
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie wykończenia, wyposażonej w pełni meblowane, usytuowane w nowym budynku przy ul.Czechowskiej ...

Ostalo
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 87 dni

Lokacija

Czechowska, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRESTIGE PROPERTY

Olga Komajda

Podobni oglasi