SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
160 333 €
(2 429 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Grażyny, Lublin

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wprowadzenie : Szukasz miejsca, które od razu poczujesz jak swój dom? To 66,2-metrowe mieszkanie przy ul. Grażyny w Lublinie łączy przestrzeń, funkcjo...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 102 dni

Lokacija

Grażyny, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Robert Susz

Podobni oglasi