SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
91 663 €
(1 950 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
1 Maja, Lublin

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LOKALIZACJA Ulica 1 Maja to jedna z lepiej skomunikowanych części Lublina – blisko centrum, z łatwym dostępem zarówno dla pieszych, jak i osób zmotory...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 186 dni
Posodobljeno: 131 dni

Lokacija

1 Maja, Lublin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Piłat

Podobni oglasi