SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
98 163 €
(2 181 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Akademicka, Łomża

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży.
Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, NOVA PARK III.

Nadstropje:
1. nadstropje od 6
Starost oglasa: 291 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Akademicka, Łomża
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GÓRALCZYK

Eldor-Bud Deweloper

Podobni oglasi