SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
173 334 €
(2 626 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Łódź

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osie...

Nadstropje:
4. nadstropje od 6
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Łódź
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROFIT

Andżela Kowalska - Konwaluk

Podobni oglasi