SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
55 420 €
(1 979 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Inowrocławska, Łódź

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju. To idealna propoz...

Nadstropje:
4. nadstropje od 10
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Inowrocławska, Łódź
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX POLSKA

Agnieszka Lik-Piątek

Podobni oglasi