SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
74 036 €
(2 057 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Traktorowa, Łódź

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Opis lokalizacji:
Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 10
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Traktorowa, Łódź
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SDP Nieruchomości

Monika Bistuła

Podobni oglasi