SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
59 349 €
(1 798 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Osiedlowa, Łódź

spalnica2
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

SPRZEDANE!Mieszkanie ok. 34 m2, 2 pokojowe na 1p 4 piętrowego bloku, rozkładowe, osobna kuchnia, położone przy ul. Osiedlowej na Bałutach, blisko Manu...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Osiedlowa, Łódź
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lideron sp. z.o.o.

Joanna Kretek

Podobni oglasi