SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
152 929 €
(1 243 € / m²)
Prodaja
5
1
123 m²
Czołgistów, Lębork

spalnica5
površina123 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Wyjątkowe mieszkanie 123 m² w sercu Lęborka - przestrzeń, w której chce się żyćWyobraź sobie poranki przy kawie w jasnej kuchni z jadalnią, zapach dre...

Parametri

Ustvarjeno z AI

KaminLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetloba

Parametri

Lastništvo:
Zasebna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Czołgistów, Lębork
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME EXPERT

Sviatlana Heraskova

Podobni oglasi