SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
159 889 €
(5 922 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Augustiańska, Kraków

spalnica2
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KRAKOWSKIM KAZIMIERZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZEN...

Ostalo
Starost oglasa: 458 dni
Posodobljeno: 328 dni

Lokacija

Augustiańska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec

Podobni oglasi