SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
231 068 €
(3 398 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Juliusza Lea, Kraków

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,2 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Juliusza Lea w dzielnicy Krowodrza w ...

Ostalo
Starost oglasa: 455 dni
Posodobljeno: 454 dni

Lokacija

Juliusza Lea, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Brokers Estate Agency

Julia Nowak

Podobni oglasi