SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
220 458 €
(3 242 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Podłęska, Kraków

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,30 m2 w skład którego wchodzą pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, d...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 455 dni
Posodobljeno: 454 dni

Lokacija

Podłęska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMMERSON Lumico

Magdalena Szewczyk

Podobni oglasi