SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
218 631 €
(4 462 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Pawia, Kraków

spalnica3
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Okazja, przedstawiam 2. Pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 50m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Krakowa - Grzegórzki...

Ostalo
Starost oglasa: 456 dni
Posodobljeno: 456 dni

Lokacija

Pawia, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Investime sp zoo

Jan Przała

Podobni oglasi