SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
195 501 €
(3 430 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Czerwone Maki, Kraków

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄDO WŁAŚCICIELA OFERTY DĘBNIKI RUCZAJ ZABORZE 3 pokoje (oddzielne) ok. 57 m2 z balkonem. Dobre zarówno dla pary, rodziny jak i...

Ostalo
Starost oglasa: 486 dni
Posodobljeno: 486 dni

Lokacija

Czerwone Maki, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Piotr Dziadzio

Podobni oglasi