Seznam ponudb
13
13
13
192 197 €
(3 696 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Blacharska, Kraków
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
52 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 52 m² usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego bloku.. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej ku...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Razgled
Nadstropje
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
489 dni
Posodobljeno:
458 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Blacharska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.