SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
657 477 €
(4 630 € / m²)
Prodaja
4
2+
142 m²
Tyniecka, Kraków

spalnica4
površina142 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 142 m2 w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. T...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeLočeni wcTuš kabinaLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Tyniecka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Paulina Michalska

Podobni oglasi