SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 801 €
(2 035 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Stefana Batorego, Kraków

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m² | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zloka...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Stefana Batorego, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Piotr Dziadzio

Podobni oglasi