SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
132 056 €
(3 144 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Mariana Domagały, Kraków

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Emmerson oferuje: Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: Podgórz...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Mariana Domagały, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMMERSON Lumico

Dorota Chlipalska

Podobni oglasi