SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
194 030 €
(3 528 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Trybuny Ludów, Kraków

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nie przegap okazji! atrakcyjna cena mieszkania i miejsce postojowe na niezależnej platformie gratis! TRYBUNY LUDÓW 3 - pod tym adresem powstaje nowy p...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Trybuny Ludów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMMERSON Lumico

Anna Dymon

Podobni oglasi