SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
219 317 €
(5 483 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Grzegórzecka, Kraków

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM – GRZEGÓRZKI, UL. GRZEGÓRZECKA – WYSOKI STANDARD LOKALIZACJA: Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizow...

Nadstropje:
4. nadstropje od 7
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grzegórzecka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Livinder

Gabriel Rogała

Podobni oglasi