SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
169 424 €
(3 258 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Edwarda Heila, Kraków

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wola Duchacka, Pogórze Duchackie, Beskidzka, Witosa, Gołaśka, Kurdwanów Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Woli Duchackiej. Miesz...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Edwarda Heila, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMMERSON Lumico

Krzysztof Zwoleń

Podobni oglasi