SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
445 709 €
(4 952 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Walerego Sławka, Kraków

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie rodzinne – gotowe do zamieszkania bez remontów i dodatkowych kosztów. Mieszkanie zostało urządzone w wysokim...

Nadstropje:
3. nadstropje od 8
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Walerego Sławka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Livinder

Hubert Węgrzyn

Podobni oglasi